Profil spoločnosti DryCon s.r.o.

S tradíciou od roku 1992 sme jedna z prvých firiem na Slovensku, špecializovaná na oblasť dodávky a montáže sadrokartónových systémov a osvetlenia.

Skúsenosti z realizácie širokého spektra stavieb, od menších rodinných domov, luxusných víl cez obchodné domy a hotely vytvárajú z našej spoločnosti skúseného, spoľahlivého a flexibilného partnera v oblasti sadrokartónových systémov. Poznatky nazbierané v praxi sú pravidelne dopĺňané odbornými školeniami a prezentáciami, ktorých absolvovanie potvrdzuje množstvo získaných certifikátov.

Na základe vlastných skúseností sme presvedčený, že pokiaľ budeme naďalej dodržiavať vysokú kvalitu a štandard nami vykonávanej práce, zákazník to ocení a odovzdá svoje dobré skúsenosti ďalej. Nejde pritom iba o samotnú montáž, ale aj o servis, ktorý nekončí odovzaním diela alebo ukončením záruky.

Dlhoročné skúsenosti a používanie len kvalitných materiálov podľa technologických postupov výrobcu garantujú vysokú kvalitu nami dodaného diela. Veríme, že vzájomná spolupráca potvrdí kvalitu našej práce a bude pokračovať aj v budúcnosti.